מרצפות טרצו מצוירות

מרצפות טרצו מעוטרות

מרצפות טרצו - מהן בעצם ?

מרצפות טרצו  מיוצרות מתערובות של צמנט פורטלנד עם חול,תוספים וכמובן פגמנטים - כל אילו מעורבבים עם חלקיקי אבן וגרניט טבעיים  (שנקראים : אגרגטים) והם אילו שמקנים לתערובת את חוזקה המכני ועמידותה הגבוהה .

מרצפות טרצו ייוצרו לראשונה באירופה בתחילת המאה הקודמת והן מיוצרות מאז ועד היום בשיטה דומה : יציקת תערובת לתוך תבנית בגודל הרצוי (גודל האריח) כבישה מכנית וייבוש בתהליך אשפרה מבוקר בטמפרטורה ולחות כך שהאריח , מפתח את חוזקו ותכונותיו עד שהוא מתאים ליישום .

בשל חוזקם הגבוה ותכונותיהם המכניות מתאימים אריחים אילו לשימוש בכל מקום בבית ובחוץ , גם במקומות צבוריים בהן יש תנועה כבדה .

יצרני טרצו נבדלים זה מזה בהקפדה שלהם על חומרי הגלם בהם הם משתמשים ועל תהליך האשפרה (ייבוש) .עם השנים התפתחו שיטות ייצור חכמות גם בתחום זה וכבר במאה הקודמת קמו יצרנים שפיתחו והשביחו את תהליך האשפרה כך שבשימוש בטכניקות מתקדמות (חדר ואקום וכיוב) מתקצר תהליך הייצור מבלי שתפגם , נהפוך הוא- משתפרת לאין ערוך- איכות האריח.

אריחי הטרצו נבדלים זה מזה גם  בגודל האגרגטים בהם משתמש היצרן .אריחים בהם משתמשים באגרגטים קטנטנים של אבן / שיש/ גרניט , כאילו שהם בגודל של גרגיר שומשום נקראים בשפה המקצועית "אריחי שומשום" או "מרצפות שומשום"

לאריחי הטרצו נלווים אריחים מעוטרים שמיוצרים בתהליך זהה לתהליך היצור של מרצפות בטון (אריחי עיטור נוצקים) 

אנו מייבאים את אריחי הטרצו שלנו (אריחי "שומשום" מאיטליה וגם כאן אנו מציעים לכם שרות של שמוש בסימולטור מתקדם ליצירת האריח בצבעים שאתם אוהבים .

בוחרים דגם מקטלוג דגמי היצור ,בוחרים את הצבעים בו הוא ייוצר ואז רואים כיצד הוא יראה בפריסות שונות .

כי ככה זה כשאוהבים.

מרצפות שומשום מצוירות

מרצפות שומשום מעוטרות

אריחי טרצו מעוטרים

אריחי טרצו מצוירים

אריחי שומשום מצוירים

אריחי  שומשום מעוטרים

אריחי טרצו

ריצוף טרצו

מרצפות טרצו

רוחמה שרון.רגיל זה לא בשבילך  רבניצקי 6 א.ת. סגולה פתח תקווה  טל . 03-9312047   www.ruhama-sharon.co.il

  • Facebook Social Icon
  • Pinterest Social Icon